To był jeden z najpiękniejszych strzałów tego sezonu. Nasz gol marca w Premier League to przecudowne trafienie Marcusa Rashforda z derbowego starcia z Manchesterem City. Bramka z gatunku tych, po których po prostu można tylko łapać się za głowę.

Nasz ostatni gol miesiąca to również dzieło piłkarza Manchesteru United. W lutym nasi czytelnicy przyznali to wyróżnienie Kobbiemu Mainoo za jego trafienie w spotkaniu z Wolverhampton Wanderers. Można je obejrzeć TUTAJ.

Marcowe derby Manchesteru zaczęły się z hukiem! Już w ósmej minucie meczu szybki wypad Czerwonych Diabłów dał im prowadzenie na terenie rywala. A wynik został otwarty w niesamowicie efektowny sposób przez Marcusa Rashforda.

Anglik dostał piłkę wycofaną przez Bruno Fernandesa i nabiegając na nią huknął z 25 metrów pod ladę bramki Edersona. Futbolówka po odbiciu od poprzeczki zatrzepotała w siatce, a sektor fanów gości wręcz eksplodował! To była zdecydowanie jedna z najlepszych bramek z dystansu w tym sezonie!

Piękne trafienie Anglika niestety nie dało nic United. Podopieczni Erika ten Haga przegrali na terenie City 1:3, choć prowadzenie utrzymywali do drugiej połowy.

Nasz plebiscyt, w którym wybrany został gol marca w Premier League, jak co miesiąc przeprowadziliśmy w formie ankiety na naszej facebookowej grupie Futbol w Anglii. Bramka Rashforda zebrała w niej 75% głosów. Wszystkich pięciu kandydatów możecie obejrzeć TUTAJ.