Dzieje się w Teatrze Marzeń. Piłkarze Manchesteru United i Arsenalu stworzyli nam widowisko na miarę hitu kolejki! Po godzinie gry na tablicy wyników widnieje wynik 2:2.

W pierwsze połowie Arsenal wyszeł na prowadzenie za sprawą gola Emila Smithe’a Rowe’a. Było to prawdopodobnie najbardziej kuriozalne trafienie w tym sezonie. Wszystko za sprawą Freda, który nadepnął na nogę Davida De Gei, przez co hiszpański bramkarz zwijał się na murawie z bólu w momencie strzału rywala.

Przed końcem pierwszej połowy wyrównał Bruno Fernandes i na przerwę schodziliśmy z remisem. Na początku drugiej połowy do roboty zabrał się jednak Cristiano Ronaldo, który trafił do siatki po asyście Marcusa Rashforda. Portugalczyk zdobył tym samym gola numer 800 w swojej karierze!

Po chwili po bliźniaczo podobnej akcji wyrównał jednak Martin Odegaard. Przed nami niesamowicie ciekawa końcówka na Old Trafford!