Na takie trafienia czekamy podczas wieczorów z Ligą Mistrzów! Naby Keïta strzelił piękną bramkę z woleja w meczu z Atletico Madryt!

Liverpool niesamowicie rozpoczął starcie z Atletico Madryt. Ekipa Jürgena Kloppa już w 13. minucie wyszła na prowadzenie 2:0 na Wanda Metropolitano. Wynik już  po 8 minutach gry otworzył James Milner, a niedługo potem w świetnym stylu trafił Keïta. Gwinejczyk zebrał wybitą piłkę przed polem karnym i bez zastanowienia kropnął z woleja w stronę bramki Jana Oblaka. Słoweniec nie miał większych szans na udaną interwencję!

Już w 20. minucie podopieczni Diego Simeone odpowiedzieli jednak, strzelając bramkę kontaktową za sprawą Antoine’a Griezmanna. Francuz dołożył nogę, zmieniając tor lotu uderzenia Koke w zamieszaniu po krótko rozegranym rzucie rożnym. Ależ mamy meczycho w Madrycie!