Twoje imię i nazwisko na okładce książki o Manchesterze United!

Chcesz stać się częścią diabelskiego historii i umieścić swoje imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania na okładce książki „Manchester United. Diabelska biografia”? Nic trudnego! Trwa akcja zapisów dla fanów Czerwonych Diabłów z całej Polski. Wejdź na czerwonediably.com, zapisz się i dołącz do grona najwierniejszych kibiców United!

 

Aby znaleźć się na okładce książki Jima White’a „Manchester United. Diabelska biografia” wystarczy:

  1. Wejść na stronę czerwonediably.com.
  2. Wypełnić formularz, wpisując imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania/pochodzenia oraz adres e-mail.
  3. … to wszystko!*

Manchester United. Diabelska biografia

 

Nie zwlekaj, zapisz się na okładkę i zamów książkę już dziś!

Tylko na www.labotiga.pl/117-manchester-united oszczędzasz ponad 11 zł i otrzymujesz wyjątkową ściereczkę do smartfona GRATIS!

Książki szukaj także na http://www.empik.com/manchester-united-diabelska-biografia-white-jim,p1136506749,ksiazka-p, a od 29 marca w salonach Empik w całej Polsce.

 

*O miejscu na książce decyduje kolejność zgłoszeń. Ci, którzy zapiszą się najszybciej, znajdą się na froncie książki, kolejni z tyłu okładki. Zmieści się tam ok. 600 nazwisk. W przypadku przekroczenia tej liczby, kolejne osoby trafią na wewnętrzne strony okładki, tzw. wyklejki. Jeśli chętnych będzie jeszcze więcej, następne osoby trafią do środka książki.

Każda osoba, która wypełni formularz do 24 lutego do godz. 23.59, stanie się częścią tego unikatowego książkowego projektu!

Uczestnicy akcji nie są w żaden sposób zobowiązani do późniejszego zakupu książki. Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.

Regulamin akcji dostępny jest na www.czerwonediably.com/regulamin-united.pdf

 

 

By | 2017-02-21T13:10:30+00:00 Luty 21st, 2017|0 komentarzy

About the Author:

Jak Edgar Davids widzę pixele w photoshopie, a latam po nim jak Bergkamp po Europie. Zajmuję się techniczną i wizualną częścią AE. Czasem, w przypływie chwili, coś tam naskrobię.

Zostaw komentarz