Sytuacja Tottenhamu w ostatnich tygodniach jest fatalna. Podopieczni Jose Mourinho przegrali 4 z ostatnich 5 meczów Premier League i niestety dla nich zanosi się na kolejną porażkę. W derbach Londynu West Ham prowadzi aktualnie 2:1, a kolejnego gola zdobył Jesse Lingard!

W 5. minucie Młoty na prowadzenie wyprowadził Michail Antonio. Napastnik West Hamu wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości po kiepskiej interwencji Hugo Llorisa. Tottenham nie był w stanie odpowiedzieć na trafienie gospodarzy i na przerwę Koguty schodziły z niekorzystnym wynikiem 0:1.

Tuż po gwizdku sędziego rozpoczynającym drugą połowę mieliśmy już 2:0! Do siatki trafił Jesse Lingard, dla którego to już 3 gol w 4. meczu w barwach West Hamu. Początkowo sędzia nie uznał trafienia ze względu na spalonego Fornalsa, ale po interwencji VARu arbiter główny słusznie wskazał na środek boiska i Lingard miał powody do radości.