Na zakończenie 15. kolejki Premier League Wolverhampton podejmuje na Molineux Tottenham. Ekipa Jose Mourinho potrzebuje wygranej, aby przełamać złą passę i zbliżyć się do Liverpoolu, który stracił punkty z West Bromem. Koguty zaczęły to spotkanie od potężnego uderzenia Tanguya Ndombele!

Już w 1. minucie sytuację miał Heung-min Son, ale jego strzał wybronił Rui Patricio. Goście wywalczyli jednak rzut rożny, który wykonywał Koreańczyk. Nie udało się oddać strzału po słabym dośrodkowaniu, ale Ben Davies wycofał piłkę przed pole karne do Tanguya Ndombele, który oddał mocny strzał w kierunku bramki Wilków. Nie było to specjalnie precyzyjne uderzenie, ale portugalski bramkarz zasłonięty przez kolegów nie dał rady interweniować i piłka wylądowała w siatce!

Do 45. minuty wynik nie uległ zmianie i przyjezdni z Londynu wciąż prowadzą 1:0 w ostatnim niedzielnym starciu.