Chelsea rozgrywa dzisiaj wyjazdowe spotkanie w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Podopieczni Franka Lamparda pojechali na trudny teren do Rosji, aby zmierzyć się z drużyną Krasnodaru.

Od początku spotkanie wydawało się dla londyńczyków trudne. Mimo, że kontrolowali grę, to mieli problem z kreowaniem klarownych sytuacji. Z pomocą przybyli piłkarze Krasnodaru. Obrońca sfaulował w polu karnym Wernera i do jedenastki podszedł Jorginho. Włoch zmarnował jednak jedenastkę i dał nadzieję zawodnikom rosyjskiej drużynie na pozytywny wynik. Niestety pod koniec pierwszej połowy nie popisał się bramkarz gospodarzy, który fatalnie skiksował i pomógł The Blues objąć prowadzenie. Totalna katastrofa rosyjskiego bramkarza przy strzale, który oddał Callum Hudson-Odoi!

Do przerwy Chelsea prowadzi 1:0 i jest na najlepszej drodze do zainkasowania pierwszego zwycięstwa w tej edycji Ligi Mistrzów. Anglicy muszą się mieć na baczności, ponieważ