Poranny przegląd prasy (20.11.2016)

Dzisiejszy przegląd prasy, bez zbędnego przedłużenia rozpoczynamy od prawdziwej bomby, którą zaserwowali nam dziennikarze Mirrora.

Ich zdanie Manchester City rozbije bank i zaoferuje 500 tysięcy funtów tygodniowo Leo Messiemu. Ttansfer miałby opiewać na 100 milionów funtów. Cóż, kluby z Manchesteru bardzo skutecznie pomagają piłkarzom w negocjacjach kontraktowych.

Na celowniku Obywateli znalazł się także Alex Sandro, który obecnie jest zawodnikiem Juventusu.

David Alaba i Julian Baumgartlinger to dwa nazwiska, które pojawiają się w kontekście zimowych wzmocnień Jose Mourinho.

Wciąż obecny jest również temat Michaela Keane’a. Tymczasem Mourinho ma zaoferować Chrisowi Smallingowi przedłużenie obecnego kontraktu.

West Ham jest faworytem w wyścigu po Daniela Sturridge’a i mówi się o kwocie 25 milionów funtów.

Dużo mówi się o Stevenie Gerrardzie i Franku Lampardzie. Podobno FA chce zaoferować im obu posady, ale nie wiadomo czy pomocnicy będą chcieli rezygnować z grania. Gerrard otrzymał niedawno ofertę z chińskiej ligi, a Lampardem interesują się kluby walczące o awans do Premier League takie jak Brighton i Newcastle.

Tymczasem Antonio Conte nie może zaoferować Lampardowi miejsca w sztabie, do czasu kiedy oficjalnie nie odwiesi butów na kołek.

Niklas Sule i Sebastian Rudy to nazwiska monitorowane przez Ronalda Koemana.

Czym będzie ratował się David Moyes? Peter Crouch może trafić na Stafium of Light i stworzyć parę ofensywną z Jermainem Defoe.

By | 2016-12-06T10:47:32+00:00 Listopad 20th, 2016|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz