Poranny przegląd prasy (03.11.2016)

W środowy wieczór Champions League nie była łatwa dla angielskich zespołów. Tottenham od jakiś trzech tygodni w ataku wygląda bezproduktywnie. Wczoraj powinni mieć karnego, trafili w poprzeczkę, ale polegli i potrzebują wygrać dwa mecz, żeby grać dalej. Dziennikarze pisali o problemie z adaptacją na Wembley, ale Poche po meczu powiedział: “Nie możemy winić stadionu za nasze słabe mecze. Piłkarze Leverkusen grali tam zapewne pierwszy raz”. Moim skromnym zdaniem kryzys wynika ze zmęczenia. Oczywiście nie samym sezonem, który trwa jakieś dwa i pół miesiąca. Trzeba przypomnieć, ile zawodników Spurs było zaangażowanych w mecze reprezentacji. Leicester w Danii się nie popisało, ale 10 punktów w czterech meczach załatwia sprawę.

„Schweinsteiger is back,” said Mourinho. Cytat z BBC pokazuje, że Jose szuka szans na wyjście z kryzysu. Może duże słowo, ale przewija się w mediach. Z Burnley zagrali dobry mecz, ale jak mówił Larry Bird “czasami możesz rzucić do kosza krzesłem i trafisz. Czasami rzucasz spod kosza i piłka nie wpada”. Co Jose mówi o przywrócenia Niemca do składu: “Jest kolejną opcją w środku pola. Tam jednak mamy mniejsze problemy niż w defensywie. Każdy ma szansę na grę i oczekuje, że każdy z zawodników będzie chciał pokazać, że na nią zasługuje”.

Dimitar Berbatov zakończył swoją przygodę z greckim PAOK-iem w czerwcu i cały czas nie słychać o zakończeniu jego kariery. Wczoraj udzielił wywiadu dla BBC, w którym powiedział, że chętnie wróciłby do Premier League, a najlepiej w ogóle z Anglii by się nie ruszał. Teraz natomiast zgłasza chęć powrotu, ale bardziej jako mentor dla młodych graczy.

Warren Joyce, który pracował z młodzieżą Manchesteru United został trenerem Wigan. Atleci wiążą z nim duże nadzieje.

Andy Carrol wciąż leczy kontuzję kolana, ale w ostatnich dniach jest o nim głośno. Co się stało? Jechał na rehabilitację i jakiś motocyklista straszył go bronią.

Jose Mourinho powiedział w wywiadzie dla The Sun, że pozostanie na Old Trafford na długie lata. Jego misja dopiero się rozpoczęła i pierwszy sezon jest przeznaczony na przebudowę drużyny.

Dick Advocaat, który jest trenerem Fenerbahce powiedział, że Depay opuści zimą Czerwone Diabły, bo chce odbudować swoją karierę.

Kolejny klub może przejść w rękę chińskiego konsorcjum. Podobno, tak twierdzą w Mirror, Southampton ma trafić w ich ręce za 200 mln funtów.

TalkSport podało informację, że wbrew temu co podaje prasa, Moyes ma pełne zaufanie władz Sunderlandu i ma wykorzystać okienko transferowe do próby uratowania klubu przed spadkiem.

Aaron Ramsey przed derbami jest pewny swego: „Jesteśmy w bardzo dobrym dla nas momencie sezonu. Wyglądamy świetnie i jesteśmy pewni, że gramy lepiej niż Spurs”.

By | 2016-11-03T11:15:08+00:00 Listopad 3rd, 2016|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz