Uzależnieni: Kapitan ważna rzecz

Po raz kolejny mamy odmienne nastroje co do naszych dorobków punktowych w Fantasy. Jeden z nas wreszcie się odbił i powrócił do solidnego punktowania, drugi od początku sezonu nie może ustabilizować wysokiego poziomu i tym razem zaliczył kolejną wpadkę.

Hubert: Możesz mi przypomnieć jak wygląda statystyka czystych kont Watfordu, od kiedy to odradzałeś obrońców Szerszeni i wyśmiewałeś mój zakup Sebastiana Prödla?

Łukasz: Nie.

Hubert: W takim razie to ja tobie ją przypomnę: trzy kolejki, trzy czyste konta! A w ten weekend jeszcze trzy punkty bonusu u Prödla. Cóż, z moich obliczeń wynika, że z obrony Watfordu można czerpać garściami. No ale jeżeli chodzi o mój skład, to i tak największa robotę zrobili Sanchez na kapitanie i Aguero na… wicekapitanie. To od nich zaczynałem WC i w końcu mnie nie zawiedli, a zrobili co do nich należy. 42 punkty tych dwóch zawodników to więcej niż całego twojego zespołu. Parafrazując Dawida Podsiadło z roasta Wojewódzkiego – sprzątaczka może nie przychodzić, bo pozamiatali!

Wyniki Fantasy Huberta

Łukasz: Niestety tak jest. Zawiódł przede wszystkim Zlatan, któremu tak zaufałem, poleciłem go nawet wam. Jakby Szwed trafił połowę sytuacji, które miał byłaby to całkiem przyjemna kolejka, no ale cóż. Na najbliższą rundę przygotowałem małą rewolucję w moim składzie. Co was pewnie zdziwi, nie kupiłem Aguero, ale poczynione przeze mnie aż 4 transfery na pewno przyniosą pozytywny skutek.

Wyniki Fantasy Łukasza

Hubert: Czyli taka dzika karta, ale bez dzikiej karty? Ja mam 2 darmowe transfery, więc pewnie zrobię jakieś delikatne zmiany, ale nie przewiduję zmieniać trzonu zespołu. Bardziej muszę zająć się ławką, bo na grudniowy natłok spotkań nie może ona pozostać w takim stanie. Wiem, że dopiero wczoraj był pierwszy dzień listopada, ale to Fantasy, trzeba myśleć w przyszłość! Ta najbliższa przewiduje trening strzelecki Manchesteru City, zgodzisz się?

Łukasz: Jeśli drużyna Pepa do spotkania z Middlesbrough podejdzie z takim nastawieniem, co na dwa poprzednie mecze, to niewątpliwie może tak się skończyć. A co się dzieje w naszej redakcyjnej lidze? W czołówce nie zmienia się za dużo, bo już trzecią kolejkę z rzędu prym wiedzie w niej Krzysztof Młynarczyk. Menedżer Nowy Targ F.C. zastosował ciekawe rozwiązanie opierając swój skład na Hazardzie, Coscie, Lukaku, Aguero oraz Koscielnym jako liderze defensywy. Jak na razie zagrywka ta wychodzi mu na spory plus.

Hubert: A w najbliższej kolejce Aguero, Lukaku i Costa mogą mocno zapunktować. O Argentyńczyku już pisaliśmy, a pozostała dwójka zmierzy się ze sobą na Stamford Bridge, co może skutkować dużą liczbą bramek. Nie ma jednak wątpliwości, że kapitanem większości zespołów Fantasy będzie ktoś z Etihad.

By | 2016-11-12T22:49:14+00:00 Listopad 3rd, 2016|0 komentarzy

About the Author:

Kibic Premier League oraz reprezentacji Polski. Lubię statystyki, tabelki oraz pobijanie wszelakich rekordów.

Zostaw komentarz