Poranny przegląd prasy (26.09.2016)

Najlepsze w tym tygodniu jest to, że nie rozstajemy się z angielską piłką. Dziś Premier League, później Liga Mistrzów, Liga Europy, aż wreszcie znowu PL. Tak to można funkcjonować.
 
Zawodnik Manchesteru City Kevin de Bruyne może wypaść z gry nawet na miesiąc, ze względu na uraz którego doznał w sobotnim meczu przeciwko Swansea. Dziś przejdzie dodatkowe badania, ale wydaje się, że minimalna przerwa to trzy tygodnie.
 
Michael Keane z Burnley i Ben Gibson z Middlesbrough to zawodnicy, których chciałby mieć u siebie Antonio Conte. Mają być receptą na problemy w defensywie.
 
Jeżeli chodzi o bardziej znaczące nazwiska, to zimą Chelsea ma powalczyć z Manchesterem City o pozyskanie Leonardo Bonucciego. Giuseppe Marotta przyznał jednak, że City nie kontaktowało się z Juve w tej sprawie.
 
Wayne Rooney podobno jest w stanie zaakceptować, że nie będzie już dłużej automatycznym wyborem dla Jose Mourinho. Zawodnik nie chce odchodzić i ma zamiar wypełnić kontrakt, który obowiązuje jeszcze dwa lata z opcją przedłużenia o kolejny rok.
 
Tymczasem Sun informuje, że Mourinho spotkał się z Rooneyem prywatnie i polecił mu, aby najpierw poprawił swoją formę, zanim zacznie krytykować któregokolwiek z kolegów z drużyny.
 
David Moyes przyznał, że szanse na utrzymanie Sunderlandu w lidze są niewielkie, jeżeli drużyna nie zostanie solidnie wzmocniona w styczniu.
 
Kontuzja Francisa Coquelina może okazać się znacznie bardziej poważna niż zakładano, jeżeli odnowił mu się uraz kolana z zeszłego roku. W takim wypadku piłkarz może wypaść nawet na kilka miesięcy.
 
Coraz więcej pisze się o zainteresowaniu Stoke usługami Steve’a Bruce’a, który miałby zastąpić na stanowisku menedżera Marka Hughesa. Coś tam się w Stoke wypaliło, ale nie wiem czy zmiana menedżera będzie dobrym posunięciem.
 
Łukasz Podolski powiedział ostatnio, że Bastian Schweinsteiger może przenieść się do MLS.
 
Ryan Giggs ma spotkać się z amerykańskimi inwestorami ze Swansea.
 
Eddie Howe w ciepłych słowach wypowiedział się na temat Jacka Wilshere’a i przyznał, że jego decyzja o wypożyczeniu była bardzo odważna.
By | 2016-09-28T10:13:07+00:00 Wrzesień 26th, 2016|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz