„W pierwszej połowie nasza gra była bliska perfekcji”

Menedżer Arsenalu powiedział, że sobotnie zwycięstwo 3-0 nad Chelsea było jednym z najlepszych meczów w wykonaniu Kanonierów w ostatnich latach. 

Podopieczni Wengera zdominowali The Blues i już po pierwszej połowie prowadzili 3:0 i taki wynik utrzymał się do końca spotkania. Wczorajszy mecz był pierwszym ligowym zwycięstwem nad Chelsea od 2011 roku.

– To był jeden z tych meczów, gdzie to co chcieliśmy zrobić zrobiliśmy bardzo dobrze. To jest jeden z takich momentów gdy jako menedżer myślisz sobie „dzisiaj jest wielki dzień” – powiedział Francuz i dodał, że w pierwszej połowie gra jego zespołu była bliska perfekcji.

– W drugiej połowie zagraliśmy trochę gorzej, ale na szczęście w pierwszej części pokazaliśmy jakość. To był rodzaj futbolu jaki chcemy grać. 

Jedyną sprawą która wczoraj powinna martwić Wengera była kontuzja Francisa Coquelina. Francuz opuścił dwa miesiące ostatniego sezonu z powodu takiego samego urazu.

– Doznał urazu w tym samym miejscu co w spotkaniu z West Bromem. W tej chwili nie wiemy, czy uszkodzenie jest duże. Na dokładniejsze wiadomości będziemy musieli czekać 48 godzin – zakończył Wenger.

źródło: bbc.co.uk

By | 2016-09-25T12:26:47+00:00 Wrzesień 25th, 2016|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz