Kolejny Hazard trafi na Stamford Bridge?!

Młodszy brat Edena Hazarda, Thorgan może z powrotem trafić na Wyspy! Belg z meczu na mecz imponuje swoją dyspozycją i niewykluczone, że już zimą znajdzie się w zespole Antonio Conte.

23-latek został sprzedany latem rok temu, gdyż pod wodzą Jose Mourihno Belg nie potrafił dostać się do podstawowej „11”. Chelsea chcąc nie popełnić błędu z przeszłości (czyt. Kevin De Bruyne), zastrzegła sobie prawo do pierwokupu.

Jak pokazał czas, okazało się to bardzo dobrym posunięciem. Thorgan rozegrał w tym sezonie siedem spotkań, strzelając w nich 6 bramek i dokładając do tego dorobku 3 asysty. Mało? Przed rokiem również sześciokrotnie pokonywał bramkarzy rywali, ale zajęło mu to w sumie … 39 spotkań! To najlepiej pokazuje jak wielki progres zaliczył młody reprezentant Belgii.

Jeśli Thorgan utrzyma świetną formę i będą omijały go kontuzje, wielce prawdopodobnym jest, że The Blues będą zabiegać o pomocnika już w najbliższym okienku transferowym. Kwota ewentualnej transakcji będzie wynosić około 10 mln euro.

By | 2016-09-19T23:39:25+00:00 Wrzesień 19th, 2016|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz