Poranny przegląd prasy (01.08.2016)

Do startu Premier League zostało już tylko 12 dni. Czujecie te emocje? Z pewnością, ale są one pewnie mniejsze niż kibiców klubów, które na obecne okienko patrzą z pozycji biernego obserwatora.

Nadal szaleje Everton. Ostatnio złożyli oni ofertę za Jose Fonte, opiewającą na 9 milionów funtów. Póki co kończy się to wszystko na informacjach, ale jeśli wreszcie przejdą od słów do czynów, to może być naprawdę ciekawie.
WBA już się zabezpieczyło na stratę Berahino, bo, jak donosi Daily Telegraph, dogadali się z West Hamem w sprawie transferu Sakho. Mieliby za niego zapłacić 15 milionów funtów.

Paddy McNair. Niby to tylko wychowanek United, niby tylko dość przeciętny obrońca. Nie przeszkadza to jednak Burnley mocno interesować się tym zawodnikiem. Nie ma co się jednak dziwić, wystarczy tylko spojrzeć na to, co wyprawia tam inny chłopak od „Czerwonych Diabłów” – Keane.

Antonio Conte zgodził się na transfer Oscara, jeśli tylko ktoś wyłoży na niego 30 milionów funtów. /The Sun/
Pozostając przy włoskim menedżerze, to podobno stracił głos. Powód jest prozaiczny. Zbyt bardzo wydzierał się na zawodników na treningach. Już się nie mogę doczekać startu sezonu.

Do walki o Ashleya Williamsa ma wkroczyć Arsenal, który zaczął mocniej działać od czasu kontuzji „Dużego Niemca”. No kimś Pera trzeba zastąpić, a jeśli faktycznie ściągną Walijczyka, to będzie można im tylko bić brawo. Jak podaje The Express miałby on kosztować „Kanonierów” 10 milionów funtów. Brzmi bardzo rozsądnie.

Liverpool podobno w końcu zaakceptował ofertę Galatasaray za Lucasa Leive. Defensywny pomocnik ma kosztować Turków „zaledwie” 2,3 miliona funtów. /Guradian/

No to Everton raz jeszcze. Wczoraj mówiłem o Williamsie, a dzisiaj The Sun pisze o Kone. Z jakiej okazji? Ano oczywiście – jeśli Stones odejdzie, to przyjdzie Kone, a jeśli pla pla pla pla pla pla pla. Pla.

Powolnego rozkupowania Aston Villi ciąg dalszy – Celtic ostatnio złożył ofertę za Scotta Sinclaira opiewającą na 3 miliona funtów. /DailyRecord/

Guardian pisze, że Nacer Chadli jest blisko Swansea. Walijczycy są gotowi zapłacić za Belga 10 milionów funtów. No wreszcie coś tam ruszyło, szkoda, że póki co zupełnie bez konkretnych informacji.

Był z nim w Evertonie. Był z nim w Manchesterze United. Będzie z nim w Sunderlandzie? Moyes podobno jest wręcz zdesperowany by ściągnąć do siebie Fellainiego. /The Sun/

By | 2016-08-02T09:55:33+00:00 Sierpień 1st, 2016|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz