Kwiecień w pełni, a my tymczasem możemy ekscytować się rozgrywkami Ligi Mistrzów. Trzeba przyznać, że bardzo przyjemne uczucie. Już dziś do walki ruszy Liverpool, a w angielskim pojedynku zmierzą się ze sobą Manchester City i Tottenham.

Nasz przegląd prasy zaczniemy jednak od drugiej części Manchesteru. To tam bowiem szykuje się rzekomo spory transfer. Czerwone Diabły mają wyłożyć aż 50 milionów funtów na Declana Rice’a.

Mike Phelan zabrał głoś w temacie Paula Pogby. Wypowiedział się o nim w bardzo pozytywnym tonie i wyraził nadzieję na pozostanie Francuza w zespole United.

ESPN donosi tymczasem, że w 2016 roku Barcelona chciała pozyskać Pogbę, ale nie była wtedy w stanie konkurować z Manchesterem United.

Che Adams z Birmingham przykuł zainteresowanie ze strony Evertonu.

Andy Carroll prawdopodobnie na zagra już w barwach West Hamu. Zawodnik jest kontuzjowany, a klub nie zaoferuje mu nowej umowy po kampanii. Times donosi, że Anglik może przenieść się do MLS.

Bournemouth chce, aby Nathaniel Clyne przeniósł się do klubu na zasadzie transferu definitywnego. Będą jednak musieli zmierzyć się z konkurencją ze strony WHU.

Ruben Vinagre znalazł się podobno na liście życzeń Liverpoolu i Barcelony.

Według The Sun, Liverpool przegrał z BVB rywalizację o transfer Thorgana Hazarda.

Rafa Benitez stwierdził, że Dwight Gayle i Jacob Murphy, którzy przebywają na wypożyczeniu w West Bromie, wciąż mają przyszłość w Newcastle.

Thomas Partey stwierdził, że prawdopodobnie zostanie w Atletico na następny sezon. Zawodnikiem interesuje się między innymi Arsenal.

Gra też Championship przez najbliższe dni. Już jutro Ipswich Town może pożegnać się z ligą. Więcej o tym już jutro na stronie, a w dzisiejszym przeglądzie to już wszystko. Życzymy miłego dnia!