Tradycyjnie zapraszamy na najnowsze wydanie harmonogramu transmisji wszystkiego, co związane z angielską piłką przez najbliższy tydzień, czyli TV Guide. Mecze, losowania, magazyny – ich rozpiskę znajdziecie właśnie tutaj.

Premier League

SOBOTA

13:00 – 21:00 Gorączka piłkarskiej soboty [CANAL+ Sport2]
(studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski)
13:25
Crystal Palace – Brighton and Hove Albion [CANAL+ Sport2]
(komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny)
15:55 Southampton – Tottenham Hotspur [CANAL+ Sport2]
(komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka)
18:25 Manchester City – Watford [CANAL+ Sport2, o 20:00 premiera w CANAL+ 4K Ultra HD]
(komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki)

NIEDZIELA

12:55 Liverpool – Burnley [CANAL+ Sport2]
(komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny)
15:05 Chelsea – Wolverhampton Wanderers [CANAL+ Sport2]
(komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki)
17:25 Arsenal – Manchester United [CANAL+ Sport2, o 22:45 premiera w CANAL+ 4K Ultra HD]
(komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny)


Championship

NIEDZIELA

12:55 Birmingham City – Aston Villa [Eleven Sports 3]
(komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński)


Liga Mistrzów UEFA

WTOREK

18:00 – 23:30 Studio [Polsat Sport Premium 1]
20:50 Manchester City – FC Schalke 04 [Polsat Sport Premium 2, transmisja od 20:15]
(komentarz: Tomasz Włodarczyk, Adam Matysek)
23:30 – 00:30 Studio skrótów [Polsat Sport Premium 1]

ŚRODA

18:00 – 23:30 Studio [Polsat Sport Premium 1]
19:30 – 22:55 Studio [TVP Sport]
20:50 Bayern Monachium – Liverpool [Polsat Sport Premium 1, TVP1, TVP Sport]
(komentarz w Polsacie Sport Premium 1: Mateusz Borek, Tomasz Hajto)
(komentarz w TVP1 i TVP Sport: Dariusz Szpakowski, Marcin Żewłakow)
22:55 – 00:20 Studio skrótów z wtorku i środy [TVP1, TVP Sport]
23:30 – 00:30 Studio skrótów [Polsat Sport Premium 1]


Liga Europy UEFA

CZWARTEK

17:00 – 23:30 Studio [Polsat Sport Premium 1]
18:45 Dynamo Kijów – Chelsea [Polsat Sport Premium 2]
(komentarz: Piotr Przybysz, Andrzej Strejlau)
20:50 Arsenal – Stade Rennes [Polsat Sport Premium 2]
(komentarz: Tomasz Włodarczyk, Jacek Ziober)
23:30 – 00:30 Studio skrótów [Polsat Sport Premium 1]


Liga Młodzieżowa UEFA

ŚRODA

13:55 FC Midtjylland – Manchester United [Polsat Sport Premium 1]
17:55 Chelsea – Montpellier [Polsat Sport Premium 2]


Magazyny

PIĄTEK

18:30 Premier League Matchpack [CANAL+ Sport]

SOBOTA

12:30 Premier League Preview [CANAL+ Sport2]
23:00 Premier League+ [CANAL+ Sport2]

NIEDZIELA

23:00 Sport+ [CANAL+ Sport]

WTOREK

18:00 Premier League Review [CANAL+ Sport]

ŚRODA

17:55 Premier League Netbusters [CANAL+ Sport2]

CZWARTEK

18:00 Premier League World [CANAL+ Sport2]