Nottingham Forest wytypowało nowego szkoleniowca! Tricky Trees po zwolnieniu Ange’a Postecoglou postawili na sprawdzone nazwisko w realiach angielskiej Premier League. Doprowadzili też do głośnego powrotu!
Fabrizio Romano potwierdził, że Nottingham Forest na swojego nowego szkoleniowca wybrało… Seana Dyche’a! Anglik jest już na etapie finalizacji swojej przeprowadzki do ekipy z siedzibą na City Ground. Niebawem możemy spodziewać się oficjalnego komunikatu w tej sprawie.
Dla Dyche’a to głośny powrót do Premier League po kilku miesiącach nieobecności. Ostatnio prowadził Everton. Na Wyspach Brytyjskich najbardziej znany jest jednak z prowadzenia Burnley. Popularny „Ginger Mourinho” trzymał za stery The Clarets przez blisko dekadę.
🚨🌳 Nottingham Forest are closing in on appointment of Sean Dyche as new head coach.
After Roberto Mancini talks collapsed as revealed yesterday, deal being finalised with Dyche who’s ready to accept. pic.twitter.com/t5nJf0NWKa
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) October 20, 2025
54-latek najprawdopodobniej rozpocznie pracę z Forest już od najbliższego czwartku. Wówczas Nottingham zmierzy się z FC Porto w 2. kolejce bieżącej edycji fazy ligowej Ligi Europy. Z kolei w kolejnym ligowym starciu ich rywalem będzie ekipa Bournemouth.

