Dzień dobry! Witamy w poniedziałkowy poranek! Mistrzostwa Europy dają nam dziś odpocząć i pomału zbliżamy się do ich końca. Oznacza to, że możemy nieśmiało zacząć odliczać dni do początku nowego sezonu Premier League, prawda? Tak więc do inauguracyjnego spotkania Manchesteru United z Fulham zostało 39 dni! Teraz spójrzmy na najświeższe plotki transferowe.
Zaczynamy od informacji od Calciomercato. Rzekomo Juventus jest gotowy sprzedać Federico Chiesę, aby zdobyć fundusze potrzebne do zakupu Jadona Sancho. Jednak na ten moment żadna oferta od włoskiego klubu do Manchesteru nie wpłynęła.
Joao Palhinha pomyślnie przeszedł testy medyczne w Bayernie. Teraz do uzgodnienia zostały już tylko detale pomiędzy zawodnikiem, a jego obecnym klubem. Kwota, jaka zasili konto klubu z Londynu, ma wynosić około 46 milionów euro. (Sky Sports Germany)
West Ham United wycenia Jarroda Bowena na 100 milionów funtów i nie ma zamiaru go nigdzie puszczać, pomimo zainteresowania ze strony Newcastle United. (Football Insider)
Nadal nie jest jasna przyszłość Masona Greenwooda. 22-letnim Anglikiem interesuje się kilka poważnych klubów, m.in. Marsylia, Atletico Madryt, Juventus, Lazio, FC Barcelona oraz Valencia. Ci ostatni podobno nawet złożyli już oficjalną ofertę Czerwonym Diabłom. (Mirror)
Joao Cancelo został zaoferowany Interowi oraz Juventusowi. 30-letni portugalski obrońca wrócił niedawno do Manchesteru City z wypożyczenia w FC Barcelonie. (Football Italia)
Jeśli Joshua Zirkzee przejdzie do Manchesteru United za 40 milionów euro to na konto Bayernu trafi aż 20 milionów. Zapis o 50% kwoty od następnego transferu był zawarty w umowie pomiędzy niemieckim klubem, a Bologną. (Florian Plettenberg)
Diego Llorente już wkrótce może wrócić do ojczyzny. 30-letni obrońca Leeds United jest na liście życzeń Realu Betis. (Marca)
Według Evening Standard, Liverpool jest pośród czterech klubów, które wnikliwie obserwują obrońcę Juventusu, Gleisona Bremera. Daily Mirror widzi w tym gronie również Manchester United.
Kibice klubu z Anfield mogą spać spokojnie. Mohamed Salah, Virgil van Dijk oraz Trent Alexander-Arnold z pewnością nie zmienią klubu w niedalekiej przyszłości. (Daily Mirror)
22-letni pomocnik AS Monaco, Maghnes Akliouche, jest na radarze kilku klubów Premier League. Francuzem interesuje się Crystal Palace, Everton oraz beniaminek z Ipswich. (Daily Mail)
To wszystko w dzisiejszym przeglądzie prasy! Miłego dnia!
