Salah w drodze na Wyspy. Czy Roma dogada się z LFC?

Salah tu, Salah tam. Za niedługo strach będzie otworzyć lodówkę, bo wyskoczy nam stamtąd egipski skrzydłowy. Jednak powołując się na źródła z Liverpool ECHO wszystko wskazuje na to, że opera mydlana pod tytułem „Mohamed Salah w LFC” dobiega powoli końca.

Według porannych doniesień prasowych Egipcjanin ma zawitać dziś wieczorem na Wyspach aby oczekiwać na testy medyczne przed zapowiadanym transferem z Romy do Liverpoolu opiewającym na 35 milionów funtów.

Salah ma pojawić się dziś wieczorem w Londynie, podczas gdy oficjele obu drużyn będą dogrywać szczegóły przenosin Egipcjanina na Anfield.

ECHO informuje, że porozumienie jest blisko, jednak nie są jeszcze jasne szczegóły dotyczące sposobu zapłaty, dlatego też dyrektor sportowy LFC, Michael Edwards, został wysłany na rozmowy ze swoim vis-a-vis z Rzymu, Monchim.

Roma pierwotnie oczekiwała kwoty opiewającej na 40 milionów funtów, jednak uważa się, że ostatecznie Liverpool zapłaci 35 milionów funtów. Jeżeli wieczorne rozmowy zakończą się sukcesem, to Salah dostanie zielone światło na testy medyczne w Melwood i podpisze z The Reds pięcioletnią umowę.

UPDATE: Według Gianluci Di Marzio, włoskiego reportera Sky Sports, kluby porozumiały się w kwestii transferu Egipcjanina. Czekamy zatem na oficjalne potwierdzenie ze strony Liverpoolu.

 

By | 2017-06-20T13:55:51+00:00 Czerwiec 20th, 2017|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz