Zlatan przebiera w ofertach. Kierunek Italia?

Wciąż niejasna pozostaje przyszłość Zlatana Ibrahimovicia, którego przygoda na Wyspach została przerwana przez poważną kontuzję. O potencjalnych kierunkach dla Szweda wypowiedział się ostatnio jego agent, Mino Raiola.

W rozmowie ze Sky Italia, Raiola przyznał, że oferty napływają niemal z całego świata, ale to Włochy wydają się być prawdopodobnym kierunkiem dla 35-letniego napastnika. Ibrahimović występował już w Serie A broniąc barw Juventusu, Interu i Milanu.

W wypowiedzi Włocha przewinął się wątek Napoli o którym powiedział tyle, że wszystko jest możliwe, ale Neapol raczej nie będzie kolejnym domem dla Ibry.

Ja doskonale pamiętamy, Manchester United nie zdecydował się przedłużyć kontraktu Ibrahimovicia, który najprawdopodobniej wróci do gry dopiero w 2018 roku. Wciąż jednak nie można wykluczyć, że Zlatan przywdzieje jeszcze koszulkę z czerwonym diabłem na piersi, bowiem od dłuższego czasu pojawiają się plotki, które mówią, że United zaoferuje swojemu byłemu zawodnikowi kontrakt, kiedy tylko ten zakończy rehabilitację i będzie gotów do powrotu.

 

By | 2017-06-20T15:31:25+00:00 Czerwiec 19th, 2017|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz