Egipskie ciemności nad transferem Salaha do LFC?

Transferowej sagi z przejściem Mohameda Salaha do Liverpoolu ciąg dalszy. Agent Egipcjanina, Ramy Abbas, zdementował wczorajsze doniesienia o tym, że The Reds doszli do porozumienia z Romą w sprawie przejścia skrzydłowego na Merseyside.

Niedzielne raporty prasowe sugerowały, że oba kluby ostatecznie dogadały się co do ceny za piłkarza, a jeden z rzekomych przyjaciół Salaha, Mohamed Ali, który na co dzień mieszka w Sztokholmie, wrzucił na swojego Facebooka zdjęcie z podpisem: „Powodzenia w Liverpoolu bracie, jesteś legendą i zasługujesz, by być na Anfield”. Nie jest jednak jasne, jak dobrze z Salahem zna się Ali pomimo tego, że – sądząc po facebookowej galerii – obaj panowie spotkali się razem kilkakrotnie.

Pomimo tego, że Abbas za pośrednictwem Twittera zaprzeczył temu, że transfer miałby już być dopięty, to coraz więcej źródeł pisze o tym, że Salah miałby pojawić się na Merseyside już we wtorek, by przejść testy medyczne na Melwood. O wtorkowej wizycie skrzydłowego w centrum treningowym Liverpoolu pisała egipska strona KingFut. Również dziennikarka portalu goal.com, Melissa Reddy, podaje informacje, że transfer Salaha z Romy do Liverpoolu jest kwestią kilku najbliższych dni. Według Reddy oba kluby doszły do porozumienia i Egipcjanin przeniesie się na Anfield za 35 milionów funtów. Dziennikarka pisze, że kwota ta zawiera dodatkowe klauzule, co sugeruje, że Salah nie zostanie najdroższym nabytkiem klubu, a tytuł ten dalej będzie dzierżył niezapomniany Andy Carroll.

Według informacji dziennikarki Goal.com Salah uzgodnił już warunki kontraktu indywidualnego i nie może doczekać się transferu do Liverpoolu. Czy ta saga zakończy się już w tym tygodniu? Mało prawdopodobne jest, by testy medyczne miały mieć miejsce jutro, gdyż sam zainteresowany – sądząc po jego aktywności w mediach społecznościowych – przebywa teraz na wakacjach w Egipcie.

By | 2017-06-19T12:03:03+00:00 Czerwiec 19th, 2017|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz