Duelofeu wróci do Barcelony?

Dużo mówi się o wzmocnieniach Evertonu, ale Ronald Koeman pamięta też, aby odpowiednia gotówka wpłynęła do klubowej kasy. To gwarantuje przede wszystkim potencjalny transfer Romelu Lukaku, ale jak się okazuje nie tylko.

Gerard Delofeou, bo o nim tutaj mowa, spędził drugą część minionego sezonu na wypożyczeniu w Milanie i nie udało mu się przekonać Koemana, że może wnieść coś do zespołu The Toffees w nadchodzących rozgrywkach. 23-latek musi więc szukać sobie nowego klubu, a potencjalny kierunek może okazać się naprawdę zaskakujący.

Zainteresowany Hiszpanem jest bowiem nowy menedżer Barcelony, Ernesto Valverde, który chce zaoferować mu świeży start, w miejscu gdzie zaczynał swoją przygodę z futbolem. Deulofeu jest przecież wychowankiem słynnej La Masii i to właśnie z Barcelony wypożyczył go Roberto Martinez w 2013 roku. Jego przygoda w Anglii nie była jednak tak udana, jak początkowo można było zakładać. Kataloński klub jest gotów zaoferować za niego 10,5 miliona funtów.

W prasie wielokrotnie pojawiały się informacje, że Everton nie musi sprzedawać swoich zawodników, aby zapewnić Koemanowi fundusze na przebudowę zespołu. Nie jest jednak tajemnicą, że do klubu wciąż wpływają zapytania o Romelu Lukaku, a przyszłość Rossa Barkleya również pozostaje niejasna. Okienko transferowe na Goodison wydaje się być najciekawszym spośród wszystkich klubów na Wyspach.

By | 2017-06-20T15:31:51+00:00 Czerwiec 19th, 2017|0 komentarzy

About the Author:

Zostaw komentarz