Legenda Arsenalu i członek słynnych The Invincibles pochwalił w ostatnim wywiadzie Jakuba Kiwiora po pierwszym spotkaniu rozpoczętym przez Polaka od pierwszych minut w Premier League przeciwko Chelsea.

Po serii gorszych wyników, kiedy Arsenal zremisował trzy spotkania z rzędu i doznał bolesnej porażki 1-4 w bezpośrednim starciu z głównym rywalem do tytułu mistrzowskiego Manchesterem City, Mikel Arteta zdecydował się na kilka roszad w składzie na spotkanie z Chelsea. Jednym z zawodników, którzy skorzystali na takich zmianach był Jakub Kiwior, który przeciwko Chelsea zaliczył swój debiut od pierwszych minut w angielskiej Premier League. Polak spisał się bardzo dobrze i zebrał sporo pochwał za swój występ w spotkaniu wygranym przez Kanonierów 3-1. Do pochwał dołączył się legendarny pomocnik The Gunners, Gilberto Silva.

To było świetne, jego występ był świetny, byłem bardzo szczęśliwy widząc go na boisku. Zespół walczy o mistrzostwo, a Ty jesteś młodym zawodnikiem, który niedawno przybył do klubu i w swoim pierwszym meczu grasz przeciwko Chelsea, kiedy Twoja drużyna musi wrócić na zwycięską ścieżkę po ostatnich trzech słabych wynikach. Musisz odpowiedzieć, musisz pomóc swojej drużynie, a on zrobił to bardzo dobrze.