Dzień dobry! Poniedziałek nie taki straszny, jak go malują, bowiem wieczorem czeka nas starcie Evertonu z Tottenhamem. W kolejnych dniach na brak piłkarskich emocji również nie będziemy narzekać, gdyż będziemy świadkami między innymi pojedynków pomiędzy Chelsea i Liverpoolem albo Manchesterem United i Brentford. Natomiast dzisiejszy dzień może stać się dla Was jeszcze lepszy, jeśli skusicie się, by zajrzeć do naszego porannego przeglądu prasy. Zapraszamy!
Wczoraj dotarły do nas zaskakujące informacje o zwolnieniu Grahama Pottera oraz Brendana Rodgersa. To wywołało liczne plotki na temat potencjalnych zastępców w obu klubach oraz dalszych losów angielskich menedżerów. Jak się okazuje, Graham Potter jest już przymierzany do roli trenera Leicester City. Innymi kandydatami do objęcia tej posady są Rafael Benitez, Jesse Marsch, Ralph Hussenhuttl oraz Adi Hutter. (Mail)
Jeśli chodzi natomiast o vacat na stanowisku menedżera Chelsea, władze klubu skontaktowały się już ze zwolnionym z Bayernu Julianem Nagelsmannem, który jednak miał rzekomo odrzucić propozycję Boehly’ego. Innym kandydatem do objęcia sterów jest Marco Silva z Fulham. (Mirror)
Z innych źródeł wynika, że w Chelsea interesują się także byłym menedżerem Spurs, Mauricio Pochettino. (Talksport)
Zostając w temacie The Blues, Liverpool interesuje się Conorem Gallagherem, który mógłby przenieść się na północ już tego lata, by pomóc załatać dziury w pomocy klubu z Anfield. (Independent)
Inną opcją dla The Reds na tę pozycję jest Duńczyk Jesper Lidstorm występujący na co dzień w koszulce Eintrachtu Frankfurt. Młodym pomocnikiem interesuje się również Arsenal. (Florian Plettenberg)
Według Football Insider główne cele Arsenalu na nadchodzące letnie okienko transferowe to Amadou Onana z Evertonu, Moises Caicedo z Brighton oraz Declan Rice z West Hamu.
To samo źródło podaje, że Newcastle jest zdecydowanym faworytem w wyścigu o podpis Jamesa Maddisona.
Aston Villa jest bardziej realnym kandydatem do pozyskania wartego 25 milionów funtów Mohammeda Salisu niż Chelsea czy Manchester United. (GiveMeSport)
W kwestii dzisiejszych ploteczek to by było na tyle. Dziękujemy, że jesteście z nami i życzymy miłego poniedziałku!