Fatalny okres Liverpoolu trwa dalej. Podopieczni trenera Jurgena Kloppa wciąż czekają na swój pierwszy ligowy triumf w 2023 roku. Do tej pory w bieżącym roku rozegrali w Premier League już 4 mecze. Przegrali 3 z nich, 1 zremisowali, a także zanotowali w tym czasie przerażająco słaby bilans bramkowy 1:9

Ostatnią porażkę odnieśli na Molineux, gdzie zostali wprost zmiażdżeni przez zaledwie walczące o utrzymanie Wolves. Wilki pożarły Czerwonych aż 3:0. Już po 24 minutach prowadzili 2:0. O tym fatalnym początku meczu, a także jego końcowym wyniku zdążył się już wypowiedzieć trener Liverpoolu, a więc Jurgen Klopp.

Nie ma wymówki. Nie potrafię tego wytłumaczyć. Pierwsze 15 minut w naszym wykonaniu było okropne. Trzeba to zmienić, przepraszam. Po prostu musimy coś teraz zmienić, ale nie ma na to wyjaśnienia. Musimy dokonać zmian natychmiast już od następnego gry. – stwierdził szkoleniowiec The Reds.