Patronite2017-02-22T21:09:36+00:00

Jesteśmy grupą ludzi, których skojarzyło pisanie o piłce. Widzieliśmy się parę razy w życiu, a relacje, jakimi obdarzyliśmy się pisząc na czacie czy dyskutując na skypie, zbudowały wzajemny szacunek i zaufanie.

Robimy to, co kochamy najbardziej. Prawie tak, jak nasze żony, dziewczyny, dzieci, psy czy drużyny piłkarskie. Piszemy o piłce. Tak po prostu. Zawsze mamy swoje zdanie i staramy się nim dzielić.

Skąd pomysł na Patronite? Cholernie zależy nam, żeby uciec od clickbajtowych tytułów wymuszających wejście w artykuł, które mają sztucznie zbudować statystyki do zaprezentowania ich producentowi proszku czy szamponu. Tytuły mają zachęcać, a nie wkurzać. Nie będziemy tu ścigać wielkich portali. Chcemy robić coś, co pozostanie w zgodzie z naszymi zasadami i postrzeganiem piłki jako pasji, a nie coś, co ma wyłącznie finansowy cel. Wiemy, nie jest to łatwa droga. Pewnie, finanse są ważne, ale ważniejsza, znacznie ważniejsza jest pasja i ucieczka w nią od codzienności. Od stresu w pracy, korków, rachunków. Wiecie o czym piszemy!

Dlatego właśnie potrzebujemy WAS, czyli naszych PATRONÓW. Każda Wasza drobna kwota będzie inwestowana w to, żeby powstały kolejne cykle, utworzona została aplikacja mobilna, coraz lepiej wyglądała strona, a przede wszystkim, żeby było coraz więcej profesjonalnej treści. Robimy to dla Was, ale również dla siebie, ponieważ pisanie i budowanie AE sprawia nam frajdę, chociaż kosztuje zarówno czas, jak i pieniądze.

Strona Angielskie Espresso na Patronite

CHCEMY TEŻ BARDZO PODZIĘKOWAĆ LUDZIOM, KTÓRZY WSPIERAJĄ ROZWÓJ ANGIELSKIEGO ESPRESSO!

OSOBY, KTÓRE WSPARŁY NASZ PORTAL:

Łukasz Oleksiak, Krzysztof Ogórek, Wiktor Woźniak, Tomasz Śmigielski, Łukasz Kokoszka, Jakub Adamczak, Kuba Similak, Piotr Rzepka, Wiktor Tutaj, Paweł Brynczka, Mikołaj Boros, Mateusz Góral, Maciek Adamczyk, Piotr Budz, Mikołaj Michorek, Przemek Nowak, Michał Bąk, Adrian Gugała, Ewa Adamczyk, Piotr Sadowski